همایش ملی مدیریت پسماند و فاضلاب صنعتی، بیمارستانی و دارویی

 انجمن علمی مهندسی و مدیریت پسماند ایران در نظر دارد با همکاری دانشکده محیط ­زیست و دانشکده  فنی دانشگاه تهران اقدام به برگزاری "اولین همایش ملی مدیریت پسماند و فاضلاب صنعتی، بیمارستانی و دارویی" در تاریخ 14 بهمن ماه 1394 با حضور اساتید، دانشجویان، صاحبنظران و متخصصین داخلی و خارجی در  15 محور تخصصی در دانشگاه تهران کند.

در این راستا و با توجه به پیش‌بینی حضور حداکثری دانشگاه‌ها، کارشناسان و متخصصین این حوزه و حضور مدیران و سیاست­گذاران برجسته در این رویداد و همچنین تلاش برای سازماندهی و یکپارچه‌سازی همه داشته‌های کنونی کشور در زمینه شناسایی و ارائه راهکارهای مدیریت پسماند و فاضلاب‌ در حوزه‌های صنعتی، بیمارستانی و دارویی، از اعضای محترم انجمن  تقاضا می‌گردد تا با حضور فعال در این همایش و نمایشگاه تخصصی جانبی آن، ما را همراهی نمایند. امید است با استفاده از فرصت به وجود آمده بتوان در ارائه توانمندی‌ها، دستاوردها و ایجاد فضای مناسب برای برقراری ارتباطات علمی و تبادل افکار و گردهمایی متخصصان در زمینه­های مدیریت پسماند و فاضلاب گام­های مؤثری برداشت.

ضمن تشکر از حسن نظر و مساعدت اعضای محترم، خواهشمند است در صورت تمایل جهت همکاری و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش تماس و یا به سایت www.ihpwm.ir مراجعه نمایید.


تاریخ ارسال: 1394/06/03